CBA na ktorú sme zvyknutí, mení svoju tvár. Po novom budeme nakupovať u Kačky

CBA na ktorú sme zvyknutí, mení svoju tvár. Po novom budeme nakupovať u Kačky

Známa sieť obchodov na Slovensku sa rozhodla pre zmenu. 

Rebranding nie je žiadna novinka ani na Slovenku. Preto sme čas od času svedkami napríklad toho, že na mieste nášho obľúbeného obchodu nájdeme nejaký iný. Novým prírastkom v tomto procese je aj sieť obchodov z Lučenca – CBA. Preto na miestach, kde boli jej predajne, nájdeme v priebehu roku 2019 novú Kačku.  

Pre radikálnu zmenu, ktorou je modernizácia a celková zmena predajní pôvodných CBA sa rozhodol nový majiteľ siete, private equity Enterprise Investors. Tí sa stali vlastníkmi v roku 2018, v ktorom začali aj so samotným rebrandingom. Toho výsledkom bude moderná sieť obchodov nazvaná Potraviny Kačka.

Počas uplynulého roka sa Enterprise Investors podarilo vynoviť vyše tretinu z viac než 300 niekdajších prevádzok CBA. Po novom sa „kačacie potraviny“ budú niesť v duchu uletených zliav a akcií, ktoré majú neformálnym a veselým spôsobom prilákať zákazníkov.

„Na Slovensku sú viacerí obchodníci, ktorí prevádzkujú potraviny pod značkou CBA. Rozhodli sme sa pre zákazníka naše predajne odlíšiť,“ pre týždenník TREND, generálny riaditeľ CBA Slovakia Lukáš Mucha. Prebiehajúce zmeny by mali byť ukončené v závere roka 2019.

Zdroj: https://www.interez.sk/cba-na-ktoru-sme-zvyknuti-meni-svoju-tvar-po-novom-budeme-nakupovat-u-kacky/